Contre în direct după penalty-ul din West Ham - FCSB: Îi dă cu cotul / Hai, mă, lasă-mă, pe bune!

Penalty-ul primit de West Ham United în meciul cu FCSB a stârnit o mulțime de reacții în România, unii considerând că arbitrul Benoit Bastien a procedat corect, iar alții spunând că vicecampioana României a fost clar dezavantajată.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro