„CFR-istul” De Zerbi a „turbat” la conferința de presă: „Poate ar trebui să îmi iau pașaport francez” / „Eu nu am șef!”

Roberto De Zerbi, fost mijlocaș al CFR-ului în perioada 2010–2012 și actual antrenor al lui Olympique Marseille, a avut un discurs extrem de dur la conferința de presă de după victoria cu RC Lens, scor 3-1, în Ligue 1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro