Centralul de la meciul FCSB - Botoșani, desființat de Florin Prunea: Arbitraj șmecheresc

Fostul fotbalist Florin Prunea a criticat dur arbitrajul lui Cătălin Ion Buși din meciul FCSB - FC Botoșani, scor 3-2, considerând că a fost unul șmecheresc și într-o singură direcție .


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro