BREAKING NEWS | Primul jucător plecat de la Dinamo după instalarea lui Stoican: Azi dimineață am reziliat

Iuliu Mureșan, președintele lui Dinamo, a anunțat primul jucător care va pleca de la club după venirea lui Flavius Stoican la echipă.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro