Bosnia, praf și pulbere: a câștigat un singur meci din ultimele 13 și a ajuns la București după niște rezultate horror

2022 e ultimul an în care Bosnia a avut o națională cu niște rezultate respectabile. Între timp, reprezentativa condusă din teren de legendarul Dzeko (39 de ani) a devenit ciuca bătăilor.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro