„Boala cronică“ a FCSB-ului, depistată de Ilie Dumitrescu: „Imediat fac asta!“

La un club unde patronul e instabil și jucătorii au devenit irascibili, scăpați de sub control. Ceea ce se vede, în mod clar, în acest sezon.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro