Bernadette Szocs, ședință foto incendiară cu argintul mondial la gât!

Sportiva legitimată la Steaua a devenit vicecampioană mondială la tenis de masă în proba de dublu feminin.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro