Bătut, dar mulțumit! Schumacher și-a felicitat fotbaliștii după înfrângerea cu FCSB

FC Argeș a ajuns la cel de-al șaselea meci fără victorie în acest an, în Superliga, după ce a capitulat, scor 1-2, pe teren propriu, în fața FCSB-ului, în etapa 27.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro