Avocatul lui Halep, dezvăluire revoltătoare despre ce a pățit Simona: „Mi se pare rușinos!“

Apar noi detalii despre procesul în care Agenția Internațională pentru Integritatea Tenisului (ITIA) a încercat, pur și simplu, să o distrugă pe „Simo“. Ulterior, același for, ciumă pe Halep, a devenit mumă pentru Swiatek și Sinner!


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro