Avem doi români la Mondialul Cluburilor! Naționala care trimite cei mai mulți fotbaliști în America

România va fi reprezentată la prima ediție a FIFA Club World Cup în noul format de două nume importante!


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro