Au fost cei mai buni prieteni la Steaua, dar nu-și mai vorbesc de zeci de ani! Ne tundeam la fel, ne lăsam mustață unul după altul

Viața te aduce și în astfel de situații. O prietenie ca-n filme se duce brusc de râpă, de cele mai multe ori din cauza unui orgoliu prostesc.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro