Antrenorul de la FCSB care i-a intrat la inimă lui Gigi Becali: "S-a supărat când am plecat. Nu-i venea să creadă!"

Fostul antrenor al FCSB, Ilie Stan, a vorbit despre perioada petrecută pe banca echipei roș-albastre, între octombrie 2011 și martie 2012. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro