Antrenorul căruia i s-a cam luat de România: „În țară, vin doar de vacanță! A doua mea casă e aici“

Din păcate, fotbalul românesc are un mediu toxic din cauza scandalurilor interminabile și a faptului că avem mulți conducători neserioși care nu-și respectă cuvântul. De aceea, cine s-a „rupt“ de aici nu prea se uită înapoi.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro