Antrenorul care a plecat de la FCSB după ce Gigi Becali i-a dictat o schimbare: ”A fost primul mesaj și ultimul”

Un fost antrenor de la FCSB a povestit că a plecat de la echipă după ce Gigi Becali i-a impus o schimbare.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro