„Am vorbit cu ei”. Gigi Becali a intervenit la FCSB și le-a transmis jucătorilor un mesaj ferm. Răspunsul primit

Gigi Becali, patronul celor de la FCSB, a discutat cu fotbaliștii săi și le-a transmis un mesaj ferm. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro