Am fost foarte slabi din toate punctele de vedere . Reghecampf, nervos după o nouă prestație palidă a echipei sale

Laurențiu Reghecampf, antrenorul Univeristății Craiova, s-a arătat dezamăgit de prestația elevilor săi din meciul cu UTA Arad, încheiat la egalitate, scor 0-0.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro