„Am făcut infarct la penalty!” Antrenorul Atalantei exultă după meciul de poveste cu Borussia Dortmund

Tehnicianul Raffaele Palladino a reacționat după succesul Atalantei cu Borussia Dortmund de miercuri, 25 februarie, scor 4-1, lăudând evoluția jucătorilor săi.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro