Am bătut degeaba Ungaria, care acum ne face cu mâna din eșalonul de elită al Campionatului Mondial!

Naționala de hochei pe gheață a României a început prost, dar a terminat cu bine competiția de la Bolzano.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro