”Ai fost și tu la salutul galeriei?” Alexandru Musi a răspuns direct după ce a înjurat-o pe FCSB

Dinamo a remizat cu FC Botoșani, scor 0-0, în a doua etapă din Superliga României. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro