Adi Popa a rupt tăcerea după ce Steaua l-a pus pe liber: ”Cu el nu eram bine!”

CSA Steaua a anunțat zilele trecute lotul pentru următorul sezon, iar Adi Popa nu mai este jucătorul ”Militarilor”.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro