A revenit ”acasă”! Dinamo l-a prezentat pe fostul campion al României: ”Cât mai multe realizări!”

Dinamo a anunțat un ”transfer” în această pauză competițională. Un fost campion al României cu ”roș-albii” a revenit la club și va ocupa funcția de antrenor la Centrul de Copii și Juniori.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro