A murit Simion Mironaș, fotbalistul care a evoluat în aceeași etapă la două echipe din Liga 1

Anunțul a fost făcut de clubul la care s-a consacrat, Gloria Bistrița, cu care a evoluat și în cupele europene.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro