A fost ziua baschetului românesc: nu mai puțin de șase echipe au evoluat în cupele europene!

U-BT Cluj, CSM Oradea, CS Vâlcea și Corona Brașov la masculin, Rapid și Sepsi-SIC la feminin au jucat miercuri în FIBA EuroCup sau FIBA Europe Cup.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro