8 ani de la meciul URIAS al stelistilor cu Ajax! Nici macar n-am avut prima de calificare! Amintiri dupa o noapte ULUITOARE in Europa

"S-au facut 8 ani de la partida care a calificat-o pe actuala FCSB in optimile Europa League dupa o revenire fantastica in fata lui Ajax.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro