Vremea se răcește temporar în România. Ce anunță meteorologii pentru următoarele săptămâni

Vremea se răcește temporar în România. Ce anunță meteorologii pentru următoarele săptămâni

Meteorologii avertizează că, începând cu 17 martie, temperaturile vor fi mai scăzute decât cele normale pentru această perioadă, pe întreg teritoriul României. În vestul și nordul țării, cantitățile de precipitații vor fi sub media obișnuită, în timp ce în restul regiunilor se vor menține apropiate de valorile normale, au transmis meteorologii ANM. În intervalul 24-31 […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera