Vremea se încălzește: Temperaturi de până la 25 de grade săptămâna viitoare

Vremea se încălzește: Temperaturi de până la 25 de grade săptămâna viitoare

Vremea se va încălzi semnificativ în zilele următoare, cu temperaturi maxime de până la 25 de grade în săptămâna viitoare, valori mai degrabă specifice verii, anunță meteorologii. Până la finalul acestei săptămâni, temperaturile vor ajunge la 16-17 grade, urmând ca după 24 martie să fie posibile ploi în mai multe regiuni ale țării. Potrivit Administrației […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera