Platforma de socializare X, din nou inaccesibilă pentru unii utilizatori din SUA

Platforma de socializare X, din nou inaccesibilă pentru unii utilizatori din SUA

Platforma de socializare X, deținută de Elon Musk, a fost din nou inaccesibilă pentru unii utilizatori din Statele Unite, conform datelor de pe site-ul Downdetector.com. X a căzut Numărul raportărilor privind întreruperea serviciilor a crescut la peste 11.000, după ce mai devreme în ziua respectivă acestea scăzuseră. CITEȘTE ȘI – FOTO. Apple pregătește primul iPhone […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera