Performanță istorică pentru Dinamo! Kopic a stabilit un nou record prin victoria cu UTA Arad

Performanță istorică pentru Dinamo! Kopic a stabilit un nou record prin victoria cu UTA Arad

Dinamo a reușit cel mai bun sezon regular din era play-off/play-out, acumulând 51 de puncte. Formația pregătită de Zeljko Kopic a învins-o pe UTA Arad cu 2-0 și intră în play-off pe locul cinci, la doar două puncte de liderul FCSB. Cel mai bun sezon regular pentru Dinamo de la schimbarea formatului Dinamo a încheiat […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera