Liga Campionilor: Steaua Roșie Belgrad, Benfica Lisabona și FC Bruges au triumfat în deplasare

Steaua Roșie Belgrad, Benfica Lisabona și FC Bruges au obținut victorii în deplasare, miercuri seara, în prima manșă a turului al treilea preliminar al Ligii Campionilor la fotbal. Steaua Roșie a dispus de Lech Poznan, cu 3-1, în Polonia, prin dubla lui Rade Krunic (9, 51) și reușita lui Bruno Duarte (73). Benfica a învins-o […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera