Horia Constantinescu demisionează din PSD: Mă declar învins de ipocrizie, fățărnicie și slugărnicie

Horia Constantinescu demisionează din PSD: Mă declar învins de ipocrizie, fățărnicie și slugărnicie

În mesajul său, acesta a criticat modul în care partidul gestionează realitățile politice, afirmând că PSD „citește invers” cifrele din sondaje Horia Constantinescu, șeful Comisariatului Județean pentru Protecția Consumatorilor (CJPC) Constanța și fost președinte al Autorității Naționale pentru Protecția Consumatorilor (ANPC), și-a anunțat demisia din Partidul Social Democrat. Acesta a declarat că a fost „învins […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera