Diana Șoșoacă și-a depus candidatura la prezidențiale: „Nu se poate respinge un om de două ori”

Diana Șoșoacă și-a depus candidatura la prezidențiale: „Nu se poate respinge un om de două ori”

Diana Șoșoacă, lidera partidului S.O.S. România, și-a depus joi candidatura pentru alegerile prezidențiale din 4 mai. Prezentă la Biroul Electoral Central (BEC), aceasta a surprins purtând mănuși de box, un gest simbolic menit să transmită un mesaj de luptă împotriva sistemului. În fața sediului BEC, mai mulți susținători au aclamat-o pe Diana Șoșoacă, scandând „Diana […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera