Criminalul din Chișineu-Criș care și-a ucis iubita a spus că-i pare rău

Bărbatul din Arad care şi-a ucis fosta iubită a plâns înainte de a ajunge în faţa magistraţilor. Criminalul a declarat că nu s-a gândit la consecinţe când a ucis-o pe mama copiilor săi și că „îi pare rău”. Joi, înainte de a fi prezentat judecătorilor, individul a declarat că „îi pare rău pentru ceea ce […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera