Conducerea Romsilva, chemată la Comisia pentru Mediu să explice dispariția a 33 de milioane de lei

Conducerea Romsilva, chemată la Comisia pentru Mediu să explice dispariția a 33 de milioane de lei

Comisia pentru Mediu, condusă de deputata USR Diana Buzoianu, a convocat marți, la ora 10:00, conducerea Romsilva pentru a oferi explicații referitoare la dispariția a peste 33 de milioane de lei din conturile instituției. Suma a fost identificată ca lipsă în urma verificărilor preliminare realizate de corpul de control al Ministerului Mediului. Deputata Diana Buzoianu […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera