Bolojan: Nu am dat mită, dar sistemele publice din România au fost profund corupte

Premierul a recunoscut că, în trecut, mediul administrativ din România funcționa defectuos, iar cetățenii se confruntau adesea cu „alternative discutabile” Premierul Ilie Bolojan a declarat marți, într-o conferință de presă, că nu a oferit mită în relația cu poliția, însă a recunoscut că, în trecut, mediul administrativ din România funcționa defectuos, iar cetățenii se confruntau […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera