Barbarez recunoaște: „Am avut noroc la penalty”! România l-a impresionat pe selecționerul Bosniei

Barbarez recunoaște: „Am avut noroc la penalty”! România l-a impresionat pe selecționerul Bosniei

Selecționerul Bosniei a analizat la rece victoria de la București și a recunoscut greșelile de arbitraj care i-au favorizat echipa. Selecționerul Bosniei, Sergej Barbarez, a oferit o analiză sinceră și detaliată a victoriei obținute vineri împotriva României, scor 1-0, în primul meci din preliminariile Campionatului Mondial din 2026. După ce imediat după meci susținea că […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera