Zeljko Kopic, anunț de pe aeroport despre viitorul său la Dinamo București: „Am vorbit cu președintele!”

Zeljko Kopic, anunț de pe aeroport despre viitorul său la Dinamo București: „Am vorbit cu președintele!”

Zeljko Kopic, antrenorul lui Dinamo, a vorbit pe aeroport înaintea plecării echipei în cantonamentul din Antalya despre ofertele primite și viitorul său pe banca tehnică a „câinilor roșii”. Tehnicianul croat este conștient că sunt cluburi […] The post Zeljko Kopic, anunț de pe aeroport despre viitorul său la Dinamo București: „Am vorbit cu președintele!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport