Victoria cu Unirea Constanța s-a lăsat cu o primă specială de 100 de euro pentru unul dintre jucătorii lui Dinamo! Fotbalistul și-a încasat recompensa direct pe gazon

Victoria cu Unirea Constanța s-a lăsat cu o primă specială de 100 de euro pentru unul dintre jucătorii lui Dinamo! Fotbalistul și-a încasat recompensa direct pe gazon

Dinamo a învins fără prea mari emoții Unirea Constanța, scor 6-0, și după 17 etape se află pe locul 6, poziție care asigură participarea în play-off-ul din Liga 2. Victoria cu Unirea Constanța s-a lăsat […] The post Victoria cu Unirea Constanța s-a lăsat cu o primă specială de 100 de euro pentru unul dintre jucătorii lui Dinamo! Fotbalistul și-a încasat recompensa direct pe gazon appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport