Victor Becali este sigur că Dinamo va retrograda: „E la ATI! Ce să facă? Să stea cu mască mereu?”

Victor Becali este sigur că Dinamo va retrograda: „E la ATI! Ce să facă? Să stea cu mască mereu?”

Victor Becali este convins că Dinamo va ajunge în Liga 2 la finalul acestui sezon. Impresarul a recunoscut că nici nu se mai uită la meciurile „câinilor” și crede că Mircea Rednic nu poate să […] The post Victor Becali este sigur că Dinamo va retrograda: „E la ATI! Ce să facă? Să stea cu mască mereu?” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport