„Venea președintele și spunea: câștigați cu 2-0 sau pierdeți cu 0-2”. A obținut cele mai mari performanțe cu FCSB și a recunoscut că a participat la blaturi: „S-a întâmplat și la Steaua”

„Venea președintele și spunea: câștigați cu 2-0 sau pierdeți cu 0-2”. A obținut cele mai mari performanțe cu FCSB și a recunoscut că a participat la blaturi: „S-a întâmplat și la Steaua”

Un antrenor care a obținut performanțe uriașe cu FCSB a dat cărțile pe față și a recunoscut că a participat la blaturi. Fostul tehnician de la gruparea roș-albastră nu s-a mai putut abține și a […] The post „Venea președintele și spunea: câștigați cu 2-0 sau pierdeți cu 0-2”. A obținut cele mai mari performanțe cu FCSB și a recunoscut că a participat la blaturi: „S-a întâmplat și la Steaua” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport