Valeriu Iftime, reacție dură la adresa jucătorilor din Liga 1. „Mă dezgustă!”

Valeriu Iftime, reacție dură la adresa jucătorilor din Liga 1. „Mă dezgustă!”

Valeriu Iftime, finanțatorul formației FC Botoșani, a trimis săgeți către jucătorii și arbitrii din Liga 1. FC Botoșani a remizat cu Chindia Târgoviște, scor 0-0, dar rezultatul nu a fost pe placul moldovenilor, iar la […] The post Valeriu Iftime, reacție dură la adresa jucătorilor din Liga 1. „Mă dezgustă!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport