Simbolul Rapidului a plecat de la echipă, după ce a discutat cu patronul: „Am pus mâna pe telefon şi l-am sunat. Mi-a zis că s-a făcut”

Simbolul Rapidului a plecat de la echipă, după ce a discutat cu patronul: „Am pus mâna pe telefon şi l-am sunat. Mi-a zis că s-a făcut”

După 15 ani, Vasile Maftei a dezvăluit cu lux de amănunte cum s-a produs de echipa de suflet, Rapid, pentru a semna cu Unirea Urziceni. Discuția purtată cu George Copos l-a determinat să facă acest […] The post Simbolul Rapidului a plecat de la echipă, după ce a discutat cu patronul: „Am pus mâna pe telefon şi l-am sunat. Mi-a zis că s-a făcut” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport