Românul care a luat titlul în Turcia cu Beșiktaș îl laudă pe Alexandru Maxim: „Asta mi-a plăcut și mie foarte mult!”

Românul care a luat titlul în Turcia cu Beșiktaș îl laudă pe Alexandru Maxim: „Asta mi-a plăcut și mie foarte mult!”

Daniel Pancu, fost campion al Turciei cu Beșiktaș în 2003, l-a lăudat pe Alexandru Maxim după transferul internaționalului român de la Gaziantep. Daniel Pancu l-a lăudat pe Alexandru Maxim Fostul atacant a evidențiat prestațiile impresionante […] The post Românul care a luat titlul în Turcia cu Beșiktaș îl laudă pe Alexandru Maxim: „Asta mi-a plăcut și mie foarte mult!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport