Rio Ferdinand crede că formația lui Sir Alex Ferguson ar fi putut să câștige fără probleme într-un derby cu Manchester City: „Ne-am fi impus cu 3-1”

Rio Ferdinand crede că formația lui Sir Alex Ferguson ar fi putut să câștige fără probleme într-un derby cu Manchester City: „Ne-am fi impus cu 3-1”

Rio Ferdinand nu se lasă impresionat de formația lui Pep Guardiola și este convins că echipa din 2008 a lui Manchester United ar reuși să o spulbere pe rivala locală. Rio Ferdinand a recunoscut că […] The post Rio Ferdinand crede că formația lui Sir Alex Ferguson ar fi putut să câștige fără probleme într-un derby cu Manchester City: „Ne-am fi impus cu 3-1” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport