Reacția Simonei Halep după calificarea în optimi la Melbourne: „Aveam nevoie de această victorie!” Ce le-a transmis românilor din tribune

Reacția Simonei Halep după calificarea în optimi la Melbourne: „Aveam nevoie de această victorie!” Ce le-a transmis românilor din tribune

Simona Halep (2 WTA) a reușit o victorie concludentă în primul meci oficial din 2021, trecând cu 6-4, 6-4 de Anastasia Potapova. Constănțeanca a fost intervievată pe teren după calificarea în optimile turneului WTA 500 […] The post Reacția Simonei Halep după calificarea în optimi la Melbourne: „Aveam nevoie de această victorie!” Ce le-a transmis românilor din tribune appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport