Problemele din „Ștefan cel Mare” nu îi sperie pe fotbaliști! Declarația neașteptată a unui fost jucător de la FC Midtjylland: „Eu m-aş duce la Dinamo!”

Problemele din „Ștefan cel Mare” nu îi sperie pe fotbaliști! Declarația neașteptată a unui fost jucător de la FC Midtjylland: „Eu m-aş duce la Dinamo!”

George Florescu, fost jucător la FC Midtjylland, susține că ar accepta să îmbrace tricoul lui Dinamo, chiar dacă formația din „Ștefan cel Mare” trece prin momente dificile, din punct de vedere financiar. Clubul Dinamo a fost […] The post Problemele din „Ștefan cel Mare” nu îi sperie pe fotbaliști! Declarația neașteptată a unui fost jucător de la FC Midtjylland: „Eu m-aş duce la Dinamo!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport