Primă uluitoare pentru fotbaliștii unei echipe din România: „Ne-a dat 100.000 de euro net fiecărui jucător!”

Primă uluitoare pentru fotbaliștii unei echipe din România: „Ne-a dat 100.000 de euro net fiecărui jucător!”

Laurențiu Buș, fost campion cu Oțelul Galați în anul 2011, a dezvăluit prima pe care au primit-o fotbaliștii gălățenilor pentru câștigarea titlului. Laurențiu Buș a dezvăluit prima pe care au primit-o fotbaliștii gălățenilor pentru câștigarea […] The post Primă uluitoare pentru fotbaliștii unei echipe din România: „Ne-a dat 100.000 de euro net fiecărui jucător!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport