Prima reacție a conducerii celor de la UTA după arbitrajul din semifinala Cupei de la Cluj: „Nu mai înțelegem nimic”

Prima reacție a conducerii celor de la UTA după arbitrajul din semifinala Cupei de la Cluj: „Nu mai înțelegem nimic”

Visul UTA-ei și al suporterilor săi de a juca finala Cupei României a fost frânt aseară, la Cluj, după succesul la limită al Universității, 1-0. A fost o semifinală decisă de erorile de arbitraj al […] The post Prima reacție a conducerii celor de la UTA după arbitrajul din semifinala Cupei de la Cluj: „Nu mai înțelegem nimic” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport