Politehnica Timișoara a scăpat de interdicția la transferuri. Condiția acceptată de bănățeni pentru ca clubul cu care era în litigiu să renunțe la judecată

Politehnica Timișoara a scăpat de interdicția la transferuri. Condiția acceptată de bănățeni pentru ca clubul cu care era în litigiu să renunțe la judecată

Poli Timișoara a scăpat de o mare povară care, cel mai probabil, ar fi condamnat-o la o nouă retrogradare din punct de vedere sportiv. Clubului bănățean i s-a ridicat interdicția la transferuri, dictată după un […] The post Politehnica Timișoara a scăpat de interdicția la transferuri. Condiția acceptată de bănățeni pentru ca clubul cu care era în litigiu să renunțe la judecată appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport