Poli Timișoara, pusă la pământ la Dumbrăvița. Cosmin Stan: ”M-am gândit să-i batem la scor. Pe mine nu mă surprinde că am avut 3-0 la pauză”

Poli Timișoara, pusă la pământ la Dumbrăvița. Cosmin Stan: ”M-am gândit să-i batem la scor. Pe mine nu mă surprinde că am avut 3-0 la pauză”

CSC Dumbrăvița a câștigat, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 3-1 meciul cu Poli Timișoara, o formație aflată tot mai mult în suferință, după toate schimbările făcute doar de dragul de a le face […] The post Poli Timișoara, pusă la pământ la Dumbrăvița. Cosmin Stan: ”M-am gândit să-i batem la scor. Pe mine nu mă surprinde că am avut 3-0 la pauză” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport