Poli Iași a anunțat despărțirea de trei jucători. Unul dintre ei era cel mai vechi la echipă și mai avea doi ani de contract

Poli Iași a anunțat despărțirea de trei jucători. Unul dintre ei era cel mai vechi la echipă și mai avea doi ani de contract

Clubul Politehnica Iași a anunțat, miercuri, despărțirea de trei dintre jucătorii cu care a promovat în SuperLigă. Aceștia sunt fundașul central Viorel Lică și mijlocașii centrali Tudor Telcean și Francisc Cristea. Poli Iași s-a despărțit […] The post Poli Iași a anunțat despărțirea de trei jucători. Unul dintre ei era cel mai vechi la echipă și mai avea doi ani de contract appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport